Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 414 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom výrobno-skladových priestorov, Veselé

Typ
Prenájom
Okres
Piešťany
Mesto
Veselé
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
144 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
27.12.2018
Aktualizované
22.07.2024
Cena 500,00 €/mes.
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

176695 - Ponúkam na prenájom výrobno-skladové priestory o rozlohe 144 m2 v obci Veselé, len 10 km od Piešťan. Priestory pozostávajú z haly rozmerov 12x12m s el. vyklápacou bránou s výstupom na nakladaciu rampu a sociálneho zariadenia. Priestory sú napojené na všetky IS - elektrika 230/400V, obecný vodovod, zemný plyn a kanalizácia. Vykurovanie je zabezpečené ústredným plynovým kúrením. Objekt je oplotený so vstupnou bránou na diaľkové ovládanie a prístupovou cestou s možnosťou parkovania osobných aj nákladných vozidiel. V prípade potreby je možnosť rozšírenia priestorov o ďalšiu halu a skladové priestory.  

Cena 500 €/mesiac /bez DPH/ + 150€ energie 

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0905 436 650 alebo na e-mail adrese moravcik@vasereality.sk