Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Podhradská
podhradska@vasereality.sk
0944 838 266

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Znížená cena! Predaj 3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt v peknom prostredí, Nábrežná, Trenčín

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Nábrežná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.06.2022
Aktualizované
09.08.2022
Cena 159 000,00 €
Michaela Podhradská VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0944 838 266

Popis nehnutelnosti

180362 - Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný, čiastočne zariadený 3 izbový tehlový byt v peknom, tichom prostredí na Nábrežnej ulici v Trenčíne. Byt o rozlohe 78m2 je situovaný na 5. poschodí bytového domu. Byt sa predáva čiastočne zariadený. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, sporák a umývačka riadu. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom a umývadlom so skrinkou.  V chodbe sa nachádza predsieňová zostava. V byte sú plastové okná, plávajúca podlaha v kombinácii s keramickou dlažbou. Kúrenie je ústredné, bytový dom má vlastnú kotolňu. Parkovanie je verejné. Z terasy je krásny výhľad do okolia. K bytu prislúcha murovaná priestranná pivnica. Mesačné náklady predstavujú sumu vo výške cca 190 eur.

Cena: 159000€

Viac informácií na tel. č. 0944 838 266 alebo mail adrese podhradska@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky