Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 352 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Útulný 3 izbový byt v Trenčíne, Juh I.

  • Byty, Predaj, Trenčín | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Juh I.
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
61 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
03.12.2019
Aktualizované
20.01.2020
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠER REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj menší 3 izbový byt, ktorého dispozícia je vyriešená veľmi zaujímavo a prekvapivo ponúka krásny priestor na pohodlné obývanie aj viacčlennou rodinou. Plastové okná, dlažba na chodbe, v kuchyni, murované jadro so zväčšenou kúpelňou, samostatné WC. K bytu prináleží balkón a murovaná pivnica. V cene bytu je jeho kompletné zariadenie. Pekná, tichá lokalita na okraji sídliska, v dostupnosti je detské ihrisko, obchody, MHD zastávka. Bytový dom je zrekonštruovaný vrátane nového výťahu. Odporúčam určite osobnú obhliadku -  výmerou menší byt, v skutočnosti Vás milo prekvapí. Kontakt: Laura Dohálová, t.č. 0904 305 982 alebo Ing. Zuzana Mangundová, RSc. t.č. 0915 753 000, mail: dohalova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky