Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 861 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Slnečný 3 izbový byt 77 m2 + lodžia, Trenčín, ul. Halalovka / Juh

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Mestská časť
Juh II
Ulica
Halalovka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
77 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
26.05.2022
Aktualizované
03.06.2022
Cena 145 000,00 €
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s celkovou výmerou 77 m2 (75,50 m2 podlahová plocha bytu + 1,50 m2 pivnica) + prekrytá lodžia na ulici Halalovka v Trenčíne, na sídlisku Juh. Slnečný byt prešiel pred časom rekonštrukciou, je situovaný na 3.p./7 v zrekonštruovanom panelovom bytovom dome s výťahom. Byt dispozične pozostáva z chodby, 3 nepriechodných izieb, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. Z kuchyne je prístupná lodžia. Podlaha: plávajúca / dlažba. Okná: plastové. Kúrenie: centrálne, na radiátoroch pomerové merače tepla. Mesačné náklady: 160,- eur + elektrina a plyn podľa spotreby. V okolí kompletná občianska vybavenosť. K dispozícii IHNEĎ. Cena 145 000 €. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, overenie podpisov predávajúceho na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu RK. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk