Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 997 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Podhradská
podhradska@vasereality.sk
0944 838 266

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rodinný dom so záhradou v tichom prostredí, Trenčín, časť Opatová

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
30.12.2022
Aktualizované
27.03.2023
Michaela Podhradská VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0944 838 266

Popis nehnutelnosti

180688 - Ponúkame Vám na predaj 2-izbový rodinný dom v Trenčíne, časť Opatová. Dom bol postavený v roku 1960, prešiel rekonštrukciou a je čiastočne podpivničený. Tieto priestory sa dajú využiť ako dielňa, sklad, špajza, komora,...Nachádza sa na rovinatom pozemku o rozlohe 268m2. Dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, 2 samostatných miestností, kuchyne, kúpeľne, oddeleného WC. V dome sú plastové okná, plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou, steny omietky a krbové kachle. Vykurovanie a ohrev vody sú zabezpečené 2 samostatnými kotlami. K domu prislúcha záhradka a letná kuchyňa so záhradným posedom. Na pozemku sa nachádza studňa.

Cena 143 900 €

Viac informácií na tel. č. 0944 838 266 alebo mail adrese podhradska@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poisteni

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky