Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 924 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Montesanti Berová Dana
dana.montesanti@re-max.sk
0911669252

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom105m2 Trenčín, pozemok 392 m2

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
105 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
17.05.2018
Aktualizované
17.05.2018
Montesanti Berová Dana RE/MAX EXTRA

Popis nehnutelnosti

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom typu bungalov o rozlohe 105 m2 v štádiu holodom. Dispozične dom pozostáva zo zádvoria s WC a hlavnej chodby odkiaľ je vstup do dennej časti nehnuteľnosti , kde sa nachádza priestranná obývačka prepojená s kuchyňou, ktoré tvoria otvorenú dispozíciu s výstupom na terasu. Nočnú časť domu tvoria tri izby a kúpeľňa s WC, sprchovým kútom a vaňou.
Výhodou-možnosť vydenia vzorového domu .Veľmi odporúčam.

Nehnuteľnosť spĺňa energetický certifikát A1-nízko energetický dom . Cena je stanovená za zhotovenie v štádiu holodom.Dokončenie stavby do konca roka 2018.Na dosah plná občianska vybavenosť : škola , škôlka, súkromná základná škola a gymnázium , do centra 4min., MHD spojenie, diaľnica .


Cena je konečná, nenavyšuje sa,zahŕňa: kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad kúpnych zmlúv PRÁVNIKOM - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, vybavenie financovania hypotekárnym úverom s najlepšími finančnými podmienkami na trhu.