Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 837 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Komerčné priestory na prenájom, novostavba, 210 m2 + 7x parkovacie státie, Trenčín, ul. Ľ. Stárka / Zámostie

Typ
Prenájom
Mesto
Trenčín
Ulica
Ľ. Stárka
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
210 m2
Typ stavby
Skeletová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
5
Pridané
31.08.2021
Aktualizované
31.08.2021
Cena 2 000,00 €/mes.
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory v novostavbe firemného objektu na ul. Ľ. Stárka v Trenčíne, na Zámostí. Priestory s celkovou výmerou 210 m2 sú situované na 1.p /1 a sú prístupné samostatným schodiskom. Dispozičné riešenie 1.poschodia: otvorený priestor s výmerou 174 m2, kuchynka, 2x sociálne zariadenie, miestnosť pre upratovačku, chodba, schodisko. Po dohode - možnosť úpravy priestorov podľa predstáv klienta - rozčlenenie priestorov na požadovaný počet miestností, s tým spojené dokončenie do štandardu. Parkovanie: priamo pri vchode do objektu - v cene prenájmu je 7x exteriérové parkovacie státie. Kúrenie: centrálne. Asfaltová prístupová cesta. Ideálne napojenie na diaľnicu. Cena mesačného prenájmu: 2 000 €, vrátane energií, bez DPH. K dispozícii ihneď. Možnosť prenájmu exteriérovej plochy - parkovanie, sklad ...

Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 18.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk