Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
248 086 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Pagáčová
pagacova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom oplotená, spevnená plocha ILAVA - 2000 m2, priemyselný areál

Typ
Prenájom
Mesto
Ilava
Ulica
Za kanálnym mostom
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Celková plocha
2000 m2
Pridané
10.10.2017
Aktualizované
13.01.2018
Cena 0,35 €/m2/mes.
Monika Pagáčová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

175069 V priemyselnej zóne mesta Ilava, 900 metrov od diaľničného privádzača, prenajmeme oplotený spevnený areál s betónovou plochou a  samostatným vjazdom. Plocha je spevnená makadamom hrúbka 1 meter, možnosť prístavby ľahkej montovanej haly podľa potreby nájomcu. Plocha pozemku 2000m2. Je možnosť zvoliť si výmeru podľa potreby nájomcu. Cena 0,35 €/m2/mesiac.

KONTAKT: Monika Pagáčová, 0907 373 255, e-mail adresa: pagacova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky