Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 155 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrej Jančovič
jancovic@mnreality.sk
+421 940 771 689

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3izbový byt veľkometrážny

Typ
Predaj
Mesto
Topoľčany
Mestská časť
Centrum
Ulica
Mexiko
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
82 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
06.03.2020
Aktualizované
12.05.2020
Andrej Jančovič MN REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 940 771 689

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Topoľčanoch na Mexiku s výbornou polohou. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou,vymenené plastovè okná,nové stierky,parkety.Byt má výmeru 82m2,veľké priestranné izby,z kuchyne je výstup na balkón,k bytu patrí aj pivnica.K bytu je možné odkúpiť aj garáž za 8500euro. Cena 82 000 €