Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 761 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Adriana Kuklová
kuklova@mgreal.sk
0905859915

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt s balkónom - Topoľčany

Typ
Predaj
Mesto
Topoľčany
Ulica
P. O. Hviezdoslava
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
25.01.2020
Aktualizované
15.03.2020
Cena 0,00 €
Ing. Adriana Kuklová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Topoľčanoch, ul. P. O. Hviezdoslava. Byt sa nachádza na 1. poschodí zatepleného panelového bytového domu s výťahu. Byt má 72 m2, k bytu prináleží latková pivnica o rozlohe 2 m2. Dispozične byt pozostáva z chodby, 3 izieb, kuchyne s kumbálom a špajzou, kúpeľne s vaňou a WC. Byt má plastové okná, na stenách nové stierky, podlaha je dlažba. Zo spálne je vstup na nový priestranný balkón orientovaný na východ. V priestrannej kúpeľni s WC bola pri rekonštrukcii zmenená dispozícia, nové rozvody elektriny. Vedľa kuchyne sa nachádza veľký kumbál so špajzou s oknom. Byt sa predáva nezariadený, len s kuchynskou linkou so sporákom a umývačkou, v kúpeľni zostáva práčka. Na byte sú bezpečnostné dvere, vstup do bytového domu je zabezpečený elektrickým vrátnikom.

Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka.

Cena 0 €