Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 340 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Zo sveta

TINY, štíhly elegán

Róbert Rektorovský - 07.11.2016 - 1369
Štíhly elegán, ktorého si zamilujete pre jeho sebavedomú charizmu. Aj takto môžeme hodnotiť projekt domu TINY známy svojou skromnosťou a vkusným prevedením.

TINY, štíhly elegán

Pri výbere nového domu sa často nechávame viesť kombináciou primeranej ceny a vkusného vzhľadu. Ale čo tak spojiť obe kritériá s vhodným konštrukčným prevedením a schopnosťou vyhovieť nárokom na zdravé vnútorné prostredie? Nemožné? Omyl, pretože projekt TINY to dokáže.

Elegantný dizajn očarí

Krása moderných rodinných domov spočíva hlavne v originalite, ktorá projektu TINY určite nechýba. Štýlový dizajn žiari vďaka exkluzívnemu návrhu fasády doladenej netypicky šikmou strechou. Dom s takýmto severským nádychom si vieme predstaviť hlavne v tichších obciach.

Zdroj: Pinterest

Dokonalé presvetlenie domu

Dostatok denného svetla patrí k hlavným faktorom spokojného bývania. Máloktorý projekt štíhlych rodinných domov vám ponúkne toľko svetla ako TINY. Umožňujú to veľké okná na bočnej strane, takže stačí myslieť na orientáciu objektu a slnka si užijeme viac než dosť.


TIP redakcie: Nedostatok svetla v byte spôsobuje depresie

Priestor napriek menšej výmere

TINY síce patrí k domom so skromnejšou výmerou, no návrhárom to pri snahe zabezpečiť obyvateľom komfort neprekážalo. Dispozíciu oddelenú priečkami a blízky kontakt interiéru s vonkajšími časťami navrhli v zmysle priestrannosti a pohodlného pohybu po dome.


TIP redakcie: Vianočné dekorácie, ktoré vás dostanú

Naše hodnotenie na záver – Dom je ideálny pre priemernú 4-člennú rodinu, ktorá zatúžila po dome s trochu netradičným vzhľadom. Oceniť môžeme najmä priestrannosť ukrytú do menšej nenápadnej stavby. Bývať v ňom by sa nám páčilo aj kvôli zdravému vnútornému prostrediu zaistenému výberom prírodných materiálov, takže ak ide o váš typ, prečo ho neskúsiť?

Zdroj: Pinterest