Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Veronika Juríková
veronika.jurikova@lexxus.sk
+421 918 965 881

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ JEDINEČNÝ POZEMOK S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM V ČAROKRÁSNOM PROSTREDÍ

Typ
Predaj
Okres
Pezinok
Mesto
Svätý Jur
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
06.06.2022
Aktualizované
10.06.2022
Cena 415 000,00 €
Veronika Juríková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 918 965 881

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ POZEMOK V ČAROKRÁSNOM PROSTREDÍ S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM VO SVÄTOM JURI, PEZINOK

Rozloha: 2041 m2

Charakteristika:
Zabudnite na bývanie na jednotvárnej ulici jedného zo satelitných mestečiek. Nalaďte sa na nový životný štýl v srdci prírody. Objavte s nami toto krásne miesto, kde sa budete cítiť príjemne počas celého roka.
Jedná sa o rozľahlý pozemok plný zelene v čarokrásnom prostredí Malých Karpát s nádherným výhľadom.
Pozemok je situovaný v rekreačnej oblasti Svätého Jura. V rámci lokality sa jedná o posledný voľný pozemok, ktorý je možný zastavať.
Celý pozemok je momentálne krásne zalesnený a nachádza sa v jemne svahovitom teréne, z ktorého je krásny výhľad na okolité prostredie.
Prístupová cesta je cez obecnú komunikáciu a priamo k pozemku je riešená formou vecného bremena cez súkromný pozemok (prístupovú cestu).

Lokalita:
Svätý Jur je nádherné vinohradnícke a vinárske mesto s prostredím plným zelene v priamom spojení s prírodou a úpätím Malých Karpát.
Toto malebné mesto poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť ako sú obchody, služby, materská škola, základná škola a pošta.
Je tu vynikajúce napojenie do Bratislavy či Trnavy aj autobusovou či vlakovou dopravou, no samozrejmosťou je vynikajúca dostupnosť do Bratislavy autom priamo na novovybudovaný obchvat. Svätý Jur je vzdialený od BA iba 17 km.

Viac info: 0918 965 881

Predajná cena: INFO V RK


TOPPONUKA