Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Peter Žák
peter.zak@diamondreality.sk
0951 930 498

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok v Bratislave 1,3Ha neďaleko letiska vhodný na komerčné využitie ( Zberný dvor )

  • Pozemky, Predaj, Bratislava II, Vrakuňa | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Bratislava II, Vrakuňa | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Bratislava II, Vrakuňa | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Vrakuňa
Ulica
Leknová
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
13000 m2
Pridané
09.08.2022
Aktualizované
19.07.2024
Bc. Peter Žák Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0951 930 498

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj pozemky v mestskej časti Vrakuňa-lokalita (medzi Čističkou odpadových vôd a letiskom) 3 Parcely 3172/39, 3172/38 a 3172/42 o výmere cca 1,3Ha. Na pozemku je možnosť napojenia na kanál, vodu a elektrinu v dosahu cca 300m od zdroja ČOV. Pozemok je ostatná plocha a orná pôda. NA pozemok je vydaný súhlas obce a stavebného úradu na zriadenie unimobunky, oplotenia a napr. zberného dvora. Jedná sa o perspektívnu lokalitu 10min autom od centra Bratislavy a 5min od Obchodného centra Avion.