Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 677 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Okres
Michalovce
Mesto
Strážske
Ulica
Laborecká
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
786 m2
Celková plocha
786 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
22.06.2022
Aktualizované
04.10.2022
Cena 1,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

S otvorenou náručou privíta nových vlastníkov rodinný dom, ktorý je situovaný v blízkosti Kaštielneho parku na Laboreckej ulici v Strážskom.

Klasický štvorec je z časti podpivničená, murovaná stavba o veľkosti 120 m2, rozdelená na 4 izby, kúpeľňu, špajzu a chodbu. Prislúchajúci pozemok je krásne rovinatý o rozlohe 786 m2.
Ponúkaná nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierské siete: obecný vodovod, plyn, kanalizáciu, elektrickú prípojku.

Dom je v pôvodnom, ale dobre udržiavanom stave s novými plastovými oknami. Strecha plechová. Vykurovanie zabezpečujú plynové gamatky.

Veľkým bonusom je letná kuchyňa s izbou pre hostí, garáž, studňa a plodiace - ovocné stromy ( orech, slivka, čerešňa, vinič )

Dom sa predáva zariadený, kúpou pripravený k okamžitému nasťahovaniu.

CENA NEHNUTEĽNOSTI JE VECOU KOREKTNEJ DODODY

Neváhajte a volajte !!! Prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 18.00 hod.

Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.

VAŠA SPOKOJNOSŤ JE MOJIM CIEĽOM