Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
302 230 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľuboš Šimončič
simoncic@mgreal.sk
0903 771 670

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj exkluzívny bungalov v Senci

Typ
Predaj
Mesto
Senec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
195 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
21.11.2019
Aktualizované
21.11.2019
Mgr. Ľuboš Šimončič MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 771 670

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj  nadštandardný nízkoenergetický jednopodlažný rodinný dom. Nachádza sa na 583 m² pozemku so zastavanou plochou ZP 195 m² a úžitkovou plochou 148 m². Interiér je riešený prakticky a vďaka veľkým oknám je presvetlený denným svetlom. Vnútorná dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, obývačky, jedálne a na mieru zariadenej kuchyne s kompletným vybavením elektrospotrebičov. Po pravej strane sú 2 izby a kúpeľňa s vaňou. Na ľavej strane je spálňa so samostatným šatníkom, kúpeľňou so sprchou a s WC.

Technické vybavenie: vykurovanie podlahové (použité elektrické infrafólie), možnosť regulovania teploty v každej miestnosti, centrálne vetranie rekuperáciou, napojenie na IS (el., voda, kanalizácia, internetová prípojka), razená studňa s čerpadlom na zavlažovanie záhrady, zavlažovací systém

Ďalšie vybavenie: plastové okná s trojskennou výplňou, bezpečnostné vchodové dvere, drevené zárubne a dvere, podlaha - masívny dub, garážová brána Hörmann (5,5 x 3,2 m), kompletné oplotenie pozemku

Výhody: upravený pozemok, tiché a bezpečné prostredie, dostupná občianska vybavenosť, nízke mesačné náklady na prevádzku: cca 100,- € (elektrika, kúrenie a ohrev vody), do ceny je zahrnutý aj nábytok