Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
292 671 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr. Júlia Krištofová
kristofova@diamondreality.sk
0905 807 345

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj pozemku v Seni.

  • Pozemky, Predaj, Košice - okolie, Seňa | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Košice - okolie, Seňa | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Košice - okolie, Seňa | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Košice - okolie, Seňa | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Košice - okolie, Seňa | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Seňa
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1066 m2
Pridané
12.02.2019
Aktualizované
06.03.2019
Cena 15,00 €/m2
PhDr. Júlia Krištofová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 807 345

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj investičný pozemok v Seni len za 15 eur m2 určený na výstavbu domu.Pozemok má 939 m2 a ponúka sa za 15 990.- eur,v cene je aj podiel na prístupovej ceste, ktorý predstavuje 127 m2, to je 1/17 z parcely. Nachádza sa na okraji obce v novovznikajúcej tichej časti pri Sokolianskom potoku.Pre bližšie informácie nás môžte navštíviť na Južnej triede 66, Košice (pri Kinekuse) alebo volajte nonstop na tel.č.:0905 807 345.