Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 965 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nebytové priestory v polyfunkčnom objekte

Typ
Prenájom
Mesto
Šamorín
Ulica
Cintorínska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
104 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
18.06.2021
Aktualizované
30.05.2022
Cena 12,00 €/m2/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Dovoľujeme si Vás osloviť s ponukou na prenájom nebytových priestorov v polyfunkčnom objekte v historickom centre Šamorína s celkovou rozlohou takmer 4700 m2. Možnosť prenájmu priestoru v BLOKU A sú vo výmere  43 m2, 47 m2, 50 m2, 58 m2, 60 m2, 88 m2, 98 m2. V BLOKU B sú vo výmere 57 m2, 76 m2, 85 m2, 86 m2, 104 m2

Priestor odporúčame využiť na potraviny, obchodné priestory a služby.  Projekt s klasickou architektúrou kopírujúcou črty „starého Šamorína“ je realizovaný v súlade s technologickými podmienkami a nárokmi poslednej generácie. Stavba vyrastá v historicky najstaršej časti mesta medzi Synagógou a Kalvínskym kostolom neďaleko pešej zóny a sídliskovej štvrti z nárožia Veternej a Cintorínskej ulice smerom na Mliečno a Čilistov.

Projekt je svojou polohou obkľúčený a komunikáciami prístupný zo všetkých smerov a častí mesta vrátane priameho smeru zo zjazdu z  „R7“ vzdialeného cc. 2,0 km. Vzhľadom na absenciu služieb občianskej vybavenosti v tejto štvrti mesta je vysoký predpoklad ich využitia aj návštevníkmi priamo smerujúcimi do Čilistovského športového komplexu X-BIONIC vzdialeného 1,5 km.

Nebytové priestory pozostávajúce z bloku „A“ (444 m2) a bloku „B“ (408 m2) s možnosťou ich delenia na menšie celky sú obojstranne prístupné z pouličného ako aj vnútorného nádvoria, ktorého súčasťou bude aj parková zeleň a detské ihrisko. V prípade záujmu je možnosť spojenia 2 alebo 3 priestorov.  Súčasťou projektu je t.č. najväčšie podzemné parkovisko s celkovou kapacitou 50 parkovacích miest a možnosti priameho parkovania pred objektom (cc. 25 parkovacích statí) vrátane neďalekého mestského parkoviska oproti Tatra banke a MKS (cc. 30 statí).

Pre účely detailnejšieho posúdenia prikladáme foto dokumentáciu, pôdorys priestorov, vrátane street View https://lnk.sk/dowg.  Predpokladaný termín dokončenia I. etapa leto, II. etapa jeseň 2021.Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 12€/ m2 bez DPH. K cene sa pripočítavajú aj režijné náklady a DPH.V prípade, ak ste našli danú nehnuteľnosť za nižšiu cenu, kontaktujte nás a my Vám vybavíme najvýhodnejšiu ponuku na trhu.

Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu so 20 ročnou praxou !!

Maklér pre danú nehnuteľnosť: JUDr. Anita Durdík kontakt: 0948 79 00 82

E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com