Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr.Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY AKO AJ VOĽNOČASOVÉ AKTIVITY NA PRENÁJOM V KRÁSNOM TICHOM PROSTREDI V POD.BISKUPICIACH -KOMÁROVSKÁ UL.

Typ
Prenájom
Ulica
Komárovská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
110 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
13.02.2024
Aktualizované
04.07.2024
Cena 1 200,00 €/mes.
PhDr.Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom veľmi pekné a exkluzívne kancelárske priestory na ul. Komárovská, Podunajské Biskupice - Bratislava. Jedná sa o priestorovo veľkolepú 2 poschodovú kancelársku budovu, vchod do objektu je z boku budovy . Príjemná budova sa nachádza v peknom zelenom prostredí, kde sú dostatočné parkovacie priestory vedľa budovy ako aj v letných mesiacoch príjemné posedenie v záhrade .Na prenájom ponúkame 2. poschodie Dispozícia: veľký priestor s rozlohou 110 m2, jedna veľká kancelária s rozlohou 46,00m2, ďalšie dve kancelária s rozlohou 20,92m2, zariadená kuchyňa, sklad, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou . K prenajímanému priestoru prislúchajú parkovacie státia vo dvore. Priestory sú vhodné aj ako výstavné priestory, skrášlovacie štúdiá atď. vzhľadom k svojej vzdušnosti a presvetlenosti. Celková rozloha priestorov je 110m2. Priestory sú elegantné, vymaľované. Zariadené, viď fotografie. Budova sa nachádza v tichej časti v Podunajských Biskupiciach . K budove patria parkovacie miesta pre minimálne 25vozidiel alebo podľa potreby ako aj veľkopriestorová náhderná záhrada nerušená od hluku veľkomesta.

Nájomné činí 1.200,- Eur/mesiac vrátane energií . Náklady na internetové pripojenie hradí nájomník.
V cene nájomného je 4 x upratovanie za týždeň plus odvoz smetí. Parkovisko má dve nabíjacie stanice na elektronické vozidlá .

V prípade záujmu o ďalšie informácie alebo o obhliadku kontaktujte tel.č. 0905 329 399