Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
380 955 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard  Neupauer maklér
Richard Neupauer
richard.neupauer@lexxus.sk
+421 911 434 014

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | klimatizovaný nebytový priestor v novostavbe, Ružinov.

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Galvaniho
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
43 m2
Celková plocha
43 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Holopriestor
Pridané
14.06.2023
Aktualizované
15.05.2024
Cena 600,00 €/mes.
Richard Neupauer LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 434 014

Popis nehnutelnosti

Na prenájom nezariadený, klimatizovaný nebytový priestor /43 m2/ v novostavbe bytového domu na Galvaniho ulici v Ružinove.

Výkladové okno so vstupom je orientovane do vnútrobloku plného zelene. Vykurovanie aj chladenie je zabezpečené vzduchotechnikou.
Priestor je obzvlášť vhodný na prevádzku služieb /kaderníctvo, kozmetika, salón pre psov.../, zriadenie kancelárie a podobne.

Podrobné informácie na 0911 434 014

Cena: 600,- €/ mesiac s DPH + správc. poplatky + elektrina
TOPPONUKA