Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Zuzana Augustínová
reality@samorin.com
00421905335997

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Exkluzívne kancelárske priestory

Typ
Prenájom
Mesto
Šamorín
Ulica
Bratislavská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
25 m2
Celková plocha
25 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
26.05.2022
Aktualizované
26.05.2022
Cena 300,00 €/mes.
Mgr.Zuzana Augustínová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 00421905335997

Popis nehnutelnosti

V Šamoríne sú na prenájom exkluzívne kancelárske priestory s vlastným parkoviskom, v administratívnom centre pri hlavnej ceste (Bratislavská). Na prenájom je klimatizovaná kancelária na prvom poschodí o výmere 25 m2. K dispozícii je aj praktická kuchynka a toalety v uzavretom kancelárskom trakte. Cena je stanovená na 300,- eur/mes. + DPH.  Táto cena je vrátane všetkých réžií. Je v nej zahrnuté el. energia vlastných aj spoločných priestorov, upratovanie spol. priestorov, parkovanie, odvoz komunálneho odpadu, kúrenie a spotreba vody. Prípadný doplatok je iba za nadmerný odber energie.  Pri podpise zmluvy sa platí nájom mesiac dopredu + dva depozity vo výške mesačného nájmu.

Cena: 300 €/mesiac + DPH

Maklér pre danú nehnuteľnosť: Bc. Martin Augustín 0903 77 27 47

Kontakt na kanceláriu: 0948 790 082, e-mail: reality@samorin.com

www.samorin.com, www.byvanie.com