Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
382 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Rozkladacia alebo pevná sedačka? Poradíme vám!

Michal Makovický - 21.12.2016 - 1642
Kúpa sedačky sa spája s viacerými otázkami. Je dôležité vybrať ten správny poťah, farbu či vhodnú veľkosť. Viete už, či chcete pevnú alebo rozkladaciu sedaciu súpravu?

Rozkladacie sedačky šetria priestor

Do menších bytov či izieb sú ideálnym riešením rozkladacie sedačky. Prievidza, Nitra, no najmä Bratislava ponúkajú obyvateľom malé štartovacie byty, do ktorých treba nábytok vyberať uvážene. Vďaka takýmto sedačkám jednoducho vyriešite napríklad problém s prenocovaním návštevy. Netreba však zabúdať na fakt, že rozkladacie sedačky nie sú určené na každodenné spanie.

Rozkladacie pohovky zvyknú mať aj úložný priestor, ktorý môžete využiť na uskladnenie menej používaných vecí. Keďže tento úložný priestor často získate až vtedy, keď rozložíte celú zostavu, neoplatí sa vám doň odkladať predmety bežnej potreby.

Nevýhodou rozkladacích sedačiek môže byť ich vyššia cena. Spája sa najmä s inštaláciou rozkladacieho systému ako aj s prísnejšími nárokmi na konštrukciu sedačky. Tá, pochopiteľne, musí byť dostatočne pevná, aby sa sedacia súprava pravidelným rozkladaním a skladaním nezničila.

Pevným sedačkám kraľujú dizajnérske kúsky

Pevná sedacia súprava je skvelou voľbou vtedy, ak disponujete väčším priestorom a pre prípadných hostí máte vyhradenú osobitnú miestnosť. Tiež vtedy, keď neplánujete návštevy, ktoré u vás prenocujú.


TIP redakcie: Kúpa bytu v novostavbe

Výhodou pevných sedačiek je fakt, že dizajnérov neokliešťujú mechanizmy, ktoré do rozkladacích sedacích súprav musia vložiť. Vďaka tomu nájdete oveľa väčší výber, či už ide o farebné zladenie alebo tvar. Môžete si tak vybrať sedačku presne na mieru bez akýchkoľvek obmedzení, a to aj v prípade netradičných tvarov.

Chýbajúci rozkladací systém znižuje cenu sedačky. To ale neznamená, že pevná súprava je vždy lacnejší variant. Ich cena môže stúpnuť práve kvôli jedinečnému vzhľadu, zaujímavému tvaru, kvalitnému poťahu či iným doplnkom.

 

Foto: Bigstockphoto

Prečítajte si tiež:

Bývanie v roku 2017 lacnejšie nebude