Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Lucia Luptáková
luptakova@diamondreality.sk
0905 644 936

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj krásny 6 árový pozemok – obec Rozhanovce, Košice okolie

  • Pozemky, Predaj, Košice - okolie, Rozhanovce | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Rozhanovce
Ulica
Rozhanovce
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
605 m2
Pridané
27.05.2022
Aktualizované
06.06.2022
Cena 83 000,00 €
Ing. Lucia Luptáková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 644 936

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj krásny rovinatý pozemok o výmere 605m2 s rozmerom 30m x 20m v obci Rozhanovce, vzdialenej od Košíc po rýchlostnej ceste len 5 minút. Na pozemku sa nachádzajú prípojky na verejnú kanalizáciu a vodovod. Pozemok s prístupovou cestou je situovaný na hranici zastavaného územia, a na základe oficiálneho vyjadrenia obce, bude táto parcela v horizonte cca dvoch rokov, stavebná.
Toho času je táto nehnuteľnosť vynikajúcou investíciou, nakoľko vzhľadom na stúpanie cien pozemkov a jeho zaradením do územného plánu bude mať tento pozemok v danom čase minimálne dvojnásobnú hodnotu.
Cena nehnuteľnosti vrátane provízie pre realitnú kanceláriu je 83 000 Eur. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotékou prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu.
Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0905 644 936.