Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viktória Belásová
belasova@diamondreality.sk
0918 646 208

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ ZÁHRADA S CHATKOU - KOŠICKÉ OĽŠANY

Typ
Predaj
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
420 m2
Pridané
03.04.2022
Aktualizované
14.06.2022
Cena 65 000,00 €
Ing. Viktória Belásová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0918 646 208

Popis nehnutelnosti

Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj krásnu záhradu s útulnou chatkou vo vyhľadávanej záhradkárskej lokalite Košické Oľšany – Vyšný Olčvár.

>>>VIDEOOBHLIADKU záhrady si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/e8hzASHL4Bo


Ak Hľadáte pokojné miesto, kde si môžete nerušene oddýchnuť s rodinou či priateľmi, tak ste na správnom mieste. Záhradka je vzdialená približne 5 min. autom od Košíc, takže ste už za pár minút z rušného mesta v prírode. Pozemok je obklopený zeleňou a nachádza sa tu množstvo ovocných stromov a kríkov (slivka, jablko, hruška, marhuľa, egreše, maliny, hrozno) a nájdeme tu aj udiareň, kde si možno niektorí prídete na svoje.


Chatka sa nachádza na pozemku s rozlohou 420 m2, je tu sezónny vodovod, septik – takže určite väčšina z Vás ocení WC vnútri v chatke čo nie je samozrejmosťou, vnútri je zavedená elektrina a počas chladnejších mesiacov si viete prikúriť v piecke. Chatka je poctivo murovaná s rozlohou 16m2, kompletne podpivničená a s plnohodnotným podkrovím. Bonusom je výborná dostupnosť autom a parkovanie priamo na pozemku. Krásne kaskádovité rozčlenenie pozemku poskytuje priestor pre pestovanie i miesto kde sa Vaše deti môžu nerušene hrať.
Do budúcna si viete chatku zväčšiť do veľkosti 10% z rozlohy pozemku, vykopať studňu a tak plnohodnotne využívať chatku aj celoročne.

Cena tejto záhradky s chatou je 65.000 EUR vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte mi zavolať na číslo 0918 646 208.
chata, záhrada, Košice, Košické Oľšany, Košice - okolie