Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 499 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pozemok v obci Bačkovík, Košice - okolie

Typ
Predaj
Mesto
Bačkovík
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1100 m2
Pridané
23.11.2022
Aktualizované
28.11.2022
Cena 83 000,00 €
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Bačkovík, vzdialenej len cca 20 minút cesty autom od Košíc. Výmera pozemku je 1100 m2, rozmery pozemku sú 13,5 m(šírka) x 81 m(dĺžka). Pozemok s ideálnym sklonom je vzhľadom k územnému plánu určený na výstavbu rodinného domu. Na pozemku je vodovodná a kanalizačná šachta a elektrina(220V aj 380V). Pozemok je oplotený z každej strany novým plotom. K pozemku máme vyhotovenú aj vizualizáciu rodinného domu, ktorý by sa dal plnohodnotne osadiť na tento pozemok. Ide o kvalitný stavebný pozemok obdĺžnikového tvaru medzi rodinnými domami so všetkým IS(okrem plynu) priamo na pozemku!
Cena 83.000 eur zahŕňa kompletný servis našej realitnej kancelárie, vrátene poplatkov právneho servisu a nákladov spojných s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím Ing. Vladimíra Koscelanského na tel. č. 0903 302 483 alebo na mail: koscelansky@diamondreality.sk