Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

P R E D A N Ý

  • Domy a vily, Predaj, Humenné, Ptičie | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Humenné
Mesto
Ptičie
Ulica
verejná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Celková plocha
700 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
17.04.2022
Aktualizované
16.07.2022
Cena 1,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

V malebnej dedinke Ptičie, ktorá je vzdialená len 8 km od Humenného Vám dávam do pozornosti vidiecký dom v dobrom stave, ktorého cena sa rovná hodnote garsónky v Humennom.

Murovaný - tehlový dom z plechovou strechou pozostáva z troch izieb, kuchyne, kúpelne a špajze. Je čiastočne podpivničený. Vykurovanie zabezpečujú plynové gamatky a murovaná pec. Elektrická, vodovodná, kanalizačná a plynová prípojka je jeho súčasťou. K domu prínáleží pozemok o rozlohe 700 m2.

Súčasný stav ponúka možnosť rekreačného využívania počas celého roka, alebo po jeho rekonštrukcií, ako rodinné sídlo so všetkými bonusmi: bazén, okrasná a zeleninová záhrada, miesto pre gril a príjemné posedenie s rodinou a priateľmi.

V prípade záujmu možnosť dokúpenia záhrady o rozlohe 2800 m2 s možnosťou výstavby ďalšieho domu. Zaujímavé, však ? Všetko je vecou korektnej dohody.

Neváhajte a volajte !!! Prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 18.00 hod. Termín prvej obhliadky je určený na 15. mája 2022 v popoludňajších hodinách.

Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.