Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
309 312 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľuboš Franc
franc@balazi.sk
0940540156

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRIEVIDZA 4 izb dom, časť Veľká Lehôtka, vhodný aj na podnikanie, pozemok 674mm

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
195 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.03.2016
Aktualizované
30.09.2016
Ľuboš Franc Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

867/Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom v Prievidzi časť Veľká Lehôtka. Dom je prispôsobený na podnikateľskú činnosť. Plocha pozemku je 674m2. Podlaha: betón. Okná: plastové.Stav objektu: vo výstavbe. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné (1/2) podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka a žumpa.Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie,zastávka autobusu, turistika, cykloturistika.

Cena je bez akýchkoľvek ďalších poplatkov! V cene je kompletný právny servis, vypracovanie zmlúv, vklady na kataster aj s poplatkami, notárske overenia + možnosť využitia ďalších služieb ako financovanie, znalecký posudok, projektovanie a zrealizovanie vašich predstáv.

Pozri video

Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle realitného makléra 0907 682 191, 0940 540 156 alebo 0907 306 592.