Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
354 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok Orlové - Považská Bystrica, 3737 m2

Typ
Predaj
Ulica
Orlové
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
3737 m2
Pridané
04.02.2022
Aktualizované
25.01.2023
Cena 53,00 €/m2
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj pozemok  na  výstavbu rodinných domov s rozlohou 3737 m2 v Považskej Bystrici časť Orlové. Pozemok je veľmi mierne svahovitý a vedie k nemu asfaltová príjazdová cesta. Pri ceste je pozemok užší cca 13 m ďalej už má na šírku 25 m. Pozemok sa predáva iba v celku!  Vzhľadom na to, že k pozemku vedie iba jedna cesta, je vhodný skôr pre jednotlivca, ktorý túži po väčšom pozemku s možnosťou výstavby väčšieho domu + garáže, altánku, hospodárskej budovy alebo väčšej záhrade, resp. pre max. 2 - 3 domy so súkromným vjazdom.  IS sa nachádzajú na hranici pozemku. UPI k dispozícii. Dispozícia veľmi dobrá, vyhľadávaná lokalita, 5 min. autom do mesta, tiché prostredie obkolesené krásnou prírodou s úžasným výhľadom. Cena 53 €/m2

Kontakt:  Karin Trenčanová   0903 152 939                Email: trencanova@vasereality.sk                    ID: 180127

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky