Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 068 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pekný rodinný dom Podskalie s veľkým pozemkom 1624 m2

Typ
Predaj
Mesto
Podskalie
Ulica
Podskalie
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
130 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
14.02.2020
Aktualizované
12.10.2020
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v malej obci Podskalie, obkolesenou krásnou prírodou a nad ktorou sa nachádza prírodná rezervácia Podskalský Roháč. Dom so zastavanou plochou 390 m2 sa nachádza na pozemku s rozlohou 1624 m2. Pred pár rokmi bol čiastočne zrekonštruovaný.( nové okná, fasáda domu, nová strecha, dlažba okolo domu). Na prízemí rodinného domu sa nachádza zádverie, vstupná hala, kuchyňa s pieckou na tuhé palivo, nová kúpelňa s WC a sprchovým kútom, jedáleň s obývačkou a spálňa. Na prízemí sa nachádza aj technická miestnosť a ďalšia miestnosť ktorá sa dá využiť ako izba. Na poschodí rodinného domu sa nachádza nová prerobená kúpelňa so sprchovým kútom a dve spálne. Nachádza sa tu ešte jedna podkrovná miestnosť, ktorá sa dá využiť na odkladanie rôznych sezónnych vecí. Podkrovie nebolo kompletne zrekonštruované, ale je v zachovalom stave. Na pozemku sa nachádzajú dve hospodárske budovy a rozsiahla záhrada s ovocnými stromami. V dome je vykurovanie na plyn, ale aj na tuhé palivo, elektrina, obecná voda, kanalizácia je riešená žumpou. Výhody: tichá lokality, príjemné prostredie, využitie turistiky, hubárčenia, cca 15 min. autom  Považská Bystrica a 15 min. Púchov. Cena 147 500 €

Kontakt:  Karin Trenčanová  0903 152 939       Email: trencanova@vasereality.sk         ID: 178102

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky