Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 685 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Veronika Juríková
veronika.jurikova@lexxus.sk
+421 918 965 881

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS- Priestranný dvojpodlažný RD s garážou a s pozemkom 795 m2

Typ
Predaj
Okres
Malacky
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
295 m2
Celková plocha
295 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
6
Pridané
23.01.2023
Aktualizované
16.06.2023
Veronika Juríková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 918 965 881

Popis nehnutelnosti

Na PREDAJ príjemný priestranný trojpodlažný RD s garážou, veľkou pivnicou a pozemkom 795 m2 v krásnom tichom malokarpatskom prostredí v obci Plavecké Podhradie, okres Malacky.

[red]Rozloha: [/red]
1. PP - 94,8 m2
1. NP - 105,68 m2
2. NP - 94,8 m2

[red]Charakteristika: [/red]
Jedná sa o veľký priestranný trojpodlažný RD, ktorý je zrekonštruovaný a je situovaný na priestrannom pozemku o veľkosti 795 m2.
Rodinný dom je zrekonštruovaný od roku 2014-2017, z pôvodného rodičovského domu. Jedná sa o naozaj priestranný RD, ktorý je podpivničený a iba jeho suterén predstavuje 94 m2, takže je tu plnohodnotná garáž s posilňovňou, tech. miestnosťou a dielňou.
RD disponuje 5 veľkými izbami a menším šatníkom. Interiér RD bol postupne zrekonštruovaný od roku 2014-2017.
Kúrenie v RD je zabezpečené pomocou plynového kotla, ale taktiež kachlami na tuhé palivo( s možnosťou výberu). Keďže je RD kompletne zrekonštruovaný t.j. nové elektrické rozvody, rozvod plynu od r. 2019, nové okná, podlahy, strecha, zateplenie a odkanalizovaný do žumpy.
1.NP RD tvorí priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom s výstupom na dvor - 1x izba - hosť. toaleta - veľká priestranná kúpeľňa (zatiaľ nedorobená) - vstupná predsieň.
2.NP RD tvorí 3x veľká izba - 1x menšia izba (momentálne využívaná ako šatník) - kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Výhody tohto RD:
- vynikajúca poloha v tichej slepej uličke
- krásne malokarpatské prostredie
- veľký priestranný RD
- zrekonštruovaný RD
- veľa úložného priestoru
- garáž súčasťou RD + parkovanie pred domom
- veľký priestranný pozemok s možnosťou všestranného využitia( či už je to záhradkarčenie, alebo prípadne stavba altánku či bazénu pri za domom na pozemku).


[red]Lokalita: [/red]
RD je situovaný v tichej malokarpatskej obci Plavecké Podhradie priamo pod hradným kopcom. Obec Plavecké Podhradie sa rozprestiera pod úpätím Malých Karpát medzi obcami Sološnica a Plavecký Mikuláš. Od Bratislavy je vzdialená 57 km, ale je tu vynikajúca dostupnosť priamo po diaľnici až do mesta Malacky.
Jedná sa o rozvinutú obec, ktorá disponuje : obecný úrad, pošta, viacero potravín, pohostinstvo, reštaurácia, penzión s wellnesa fitnesscentrom, základná škola 1.st a škôlka.

[red]Cena: [/red]
Cena nehnuteľnosti je 239.000 ,- eur.

TOPPONUKA