Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

STAVEBNÝ POZEMOK 700 M2 PIEŠŤANY časť KOCURICE

  • Pozemky, Predaj, Piešťany | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Piešťany | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Piešťany | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Piešťany | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Piešťany | pic. 2
Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Ulica
Kocurice
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
696 m2
Pridané
14.12.2021
Aktualizované
22.09.2023
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

180036 - VAŠE REALITY ponúka na predaj stavebný pozemok v zástavbe rodinných domov v meste Piešťany, miestna časť Kocurice o výmere 696 m2, Asfaltová prístupová cesta. Elektrická prípojka je vybudovaná na pozemku, vodovod, plyn, kanalizácia sú pred pozemkom. Pozemok je celý oplotený, tiché prostredie, vlastná narážaná studňa, zastávka  MHD.

 Cena 75 000 €

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650

Právne poradenstvo a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Viac ponúk nájdete na vasereality.sk