Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 302 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ján Noška
noska@vasereality.sk
0905 952 627

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

175091 Pozemok pri meste Piešťany 40,-/m2 - Moravany nad Váhom - 50467 m2

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Ulica
Severná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
50467 m2
Pridané
30.09.2017
Aktualizované
04.12.2023
Cena 40,00 €/m2
Ján Noška VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0905 952 627

Popis nehnutelnosti

175091 Pozemok pri meste Piešťany 40,-/m2 - Moravany nad Váhom - 50467 m2 . Ponúkame Vám na predaj pozemok pri Piešťanoch, v obci Moravany nad Váhom - cca. 5 Hektárov .  Na LV je evidovaný ako poľnohospodárska pôda. Nachádza sa v intraviláne a jeho funkčné využitie je obcou odsúhlasené na individuálnu bytovú výstavbu  . Pozemok je rovinatý, šírka od hlavnej cesty,ktorá tvorí hranicu pozemku , je až cca.136 m . Všetky IS v dosahu , cca.do 100 m. Asfaltová prístupová cesta(hlavná) . Výhody: slnečný, pekný výhľad, možnosť vybudovania celej štvrte, či sídliska ... (predstavivosti sa v tomto prípade medze nekladú). Blízkosť kúpeľného mesta Piešťany a dostupnosti k všetkému dôležitému pozemok predurčujú na dokonalé bývanie.
Pozemok je bez tiarch a voľný okamžite k predaju. Cena 40 €/m2.

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 952 627, alebo mailovej adrese noska@vasereality.sk

Právny servis je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania  - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia. Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 95 26 27