Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
267 163 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Silvia Moravčíková
moravcikova@vasereality.sk
0911926287

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom priestoru na podnikanie 16 m2 v rodinnom dome, Piešťany

  • Komerčné priestory, Prenájom, Piešťany | pic. 0
Typ
Prenájom
Mesto
Piešťany
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
16 m2
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
01.07.2018
Cena 160,00 €/mes.
Silvia Moravčíková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

175863 - V užšom centre mesta ponúkame na PRENÁJOM priestor na podnikanie o výmere 16 m2. Priestor je možné  využiť na kanceláriu alebo služby, pretože v miestnosti je zavedená voda. Súčasťou je aj kúpeľňa. Miestnosť sa nachádza na poschodí rodinného domu, ktorý slúži výlučne na prenájom. Samozrejmosťou je pevná linka a internet. Cena za prenájom je 160 €/mesiac vrátane energií.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0911 926 287 alebo na e-mail adrese moravcikova@vasereality.sk. Právne poradenstvo a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk