Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Podhradská
podhradska@vasereality.sk
0944 838 266

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom kancelárske priestory, 33m2. 23m2, 20m2, 27m2, Piešťany, Centrum

Typ
Prenájom
Mesto
Piešťany
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.03.2023
Aktualizované
27.03.2023
Cena 10,00 €/m2/mes.
Michaela Podhradská VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0944 838 266

Popis nehnutelnosti

188908 - Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v priamom centre Piešťan. Kancelárie o rozlohe 33m2, 23m2, 20m2 a 27m2 sú vhodné  ako reprezentatívne sídla spoločnosti, poradenské centrá, notárske úrady, advokátske firmy,... . Sú situované na 1. a 2.poschodí administratívnej budovy. Kancelárie je možné ponechať zariadené ako je vo fotogalérii alebo po dohode s možnosťou vypratania. K dispozícii je spoločná kuchynka s kuchynskou linkou, umývadlom, varnou doskou a mikrovlnkou. V budove sú eurookná, kúrenie ústredné, internet. Parkovanie je možné priamo v uzamykateľnom dvore. 

Cena 10 €/m2/mesiac + energie 

Viac informácií na tel. č. 0944 838 266 alebo mail adrese podhradska@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky