Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 860 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

850 M2 STAVEBNÝ POZEMOK V CENTRE OBCE OSTROV PRI PIEŠŤANOCH

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Ostrov
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
850 m2
Pridané
07.05.2020
Aktualizované
04.03.2024
Cena 89,00 €/m2
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178395 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 850 m2 v centre obce Ostrov, vhodný na výstavbu rodinného domu. Pozemok je situovaný v staršej zástavbe rodinných domov a vedie k nemu asfaltová cesta. Rozmery pozemku sú cca 11,5 m x 75 m. Pri pozemku je elektrina 220/380V, plyn a kanalizácia. Vodovod v tejto časti obce zatiaľ nie je, ale je možnosť napojiť sa na budúcu vlastnú studňu. V obci je výborná občianska vybavenosť. Rýchly prístup k diaľnici smer Bratislava - Žilina. Výhody: blízko centra , tiché a pekné prostredie, možnosť okamžitej výstavby. 

Cena: 89 €/m2

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650, alebo mailovej adrese moravcik@vasereality.sk

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky