Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 528 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom, 991m2, Naháč

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Naháč
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Celková plocha
991 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
18.02.2021
Aktualizované
18.02.2021
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj chalupa vhodná i na celoročné bývanie, nachádzajúca sa v kľudnej časti obce Naháč na úbočí pohoria Malé Karpaty. Pozostáva z podbránia, dvoch izieb s krbom, kuchyne a kúpeľne s WC. Priznané stropné hrady v izbách prispievajú k celkovému vidieckemu štýlu tejto nehnuteľnosti. Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom radiátorov. K domu prislúcha i pekná záhrada so záhradným domčekom. Inžinierske siete: plyn, vodovod, elektrina, ČOV. Posledná rekonštrukcia prebehla v roku 2000. Celková výmera pozemku je 991m2, zastavaná plocha je 100m2. Šírka pozemku 11m, bezproblémové parkovanie. Nehnuteľnosť je ideálna predovšetkým pre chalupárčenie - v blízkosti obce je možnosť relaxačného vyžitia - turistika, cykloturistika, hubárčenie, hrad Dobrá Voda, kláštor Katarínka, ... .
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0902262485