Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Peter Herka maklér
Mgr. Peter Herka
peter.herka@axisreal.sk
0949 531 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL | Viničný dom na trvalé bývanie, garáž, Levice, Svätojánska

Typ
Predaj
Mesto
Levice
Ulica
Svätojánska
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
79 m2
Celková plocha
97 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
24.10.2022
Aktualizované
30.11.2022
Cena 149 000,00 €
Mgr. Peter Herka Axis Real
Kontaktovať makléra 0949 531 333

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS DOMU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj slnečný dvojpodlažný viničný dom v lokalite Levice, Svätojánska ulica, s PRIPRAVENOU DOKUMENTÁCIOU na prepis na RODINNÝ DOM. Zastavaná plocha je 70,67 m2, obytná plocha činí 47,10 m2. Po stranách domu sú zastrešený sklad a terasa s murovaným grilom.
VÝMERA POZEMKU JE NADŠTANDARDNÝCH 1228 m2. Pozemok je od ulice po koniec domu rovinatého charakteru a od domu po koniec parcely svahovitý. Svah klesá smerom od juhovýchodu k severozápadu, čo poskytuje IDEÁLNE SVETELNÉ PODMIENKY pre celý dom. Pozemok je orientovaný na ZÁPAD.
Na prízemí domu sa nachádza kuchyňa a kúpeľňa s WC a menšou vaňou, na poschodí sa cez menšiu prechodnú izbu prechádza do väčšej izby (obývačka spojená so spálňou) s výmerou 26 m2. Spálňa sa dá priečkou rozdeliť na dve samostatné izby. Nová kúpeľňa má už funkčné WC a pripravený sprchový kút + bojler, nový majiteľ si ju môže dorobiť podľa vlastného vkusu.
Na prízemí domu je GARÁŽ s výmerou 19,68 m2, veľkou výhodou je MONTÁŽNA JAMA. Zo spálne sa vychádza na nedokončený BALKÓN s výmerou 7 m2.
Dom bol postavený 2010, po menších úpravách skolaudovaný v novembri 2017. Nemá vypracovaný energetický certifikát.
Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy. V cene je aj SKLENÍK.
Nehnuteľnosť je bez ťarchy. PREPIS NA RODINNÝ DOM by mal byť umožnený po vyobložení komína (v procese), kompletná dokumentácia na žiadosť už je vypracovaná a pripravená.

STAV DOMU:
Zateplenie 5 cm polystyrénom bolo dorobené v roku 2010. Stena nad terasou má plus 10 cm vnútornú izoláciu. Strecha sa robila 2017, ELEKTRICKÝ KOTOL 2019. Možnosť prepínať kúrenie/ohrev vody z elektrického kotla na kotol s tuhým palivom, čo najmä v dnešnej dobe môže ušetriť financie. V dome sú inštalované nové MEDENÉ ELEKTRICKÉ ROZVODY s trojfázovým prúdom.
Momentálne je odvod splaškov do žumpy, prípojka na KANALIZÁCIU sa nachádza už na pozemku, cca meter od plota. Batéria v kuchyni je šikovne napojená na studňovú vodu aj mestský vodovod, čím sa dá výrazne ušetriť náklady na spotrebu vody.
Dom je suchý, odizolovaný proti vode a zemnej vlhkosti. Zvislé nosné aj nenosné konštrukcie sú tehlové a železobetónové murivo na prízemí a Porfix na poschodí.
Strecha je valbový krov, so sklonom 12 stupňov, krytá asfaltovým šindľom.

LOKALITA:
Dom sa nachádza v TICHEJ ULICI na okraji polí, s postupne prevažujúcim zastúpením nových rodinných domov. Ideálny pre ľudí, ktorí chcú bývanie ďalej od mestského hluku, ale s rýchlou dostupnosťou k mestskej infraštruktúre. Lokalita sa rozvíja, na pozemku blízkej tehelne bol v októbri tohto roku schválený projekt výstavby bytov a rodinných domov, čo zvýši atraktívnosť celej lokality Nixbrod. Dom je prístupný po ceste z betónových panelov.

/ PREDAJ / VINIČNÝ DOM / LEVICE / SVÄTOJÁNSKA ULICA / RODINNÝ DOM / GARÁŽ / BALKÓN / ZÁHRADA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.