Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
276 861 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj zariadený 3-izbový byt Bajzova, Staré Mesto, Košice I

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Bajzova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
107 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
03.08.2018
Aktualizované
18.12.2018
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj nadštandardný tehlový 3-izbový byt so zasklenou loggiou na ulici Bajzovej v centre Košíc. Byt o výmere 107 m2 sa nachádza na 1.poschodí bytového domu s privátnym dvorom a záhradou. K bytu patrí pivnica a parkovacie miesto v uzavretom dvore s bránou na diaľkové ovládanie. Energetický certifikát bytového domu k dispozícii nie je.

V byte bola zrealizovaná kompletná rekonštrukcia. Pripojenie TV a internetu v každej miestnosti, bezpečnostný systém, samostatné kúrenie.

Byt sa predáva zariadený s plne vybavenou kuchyňou, kúpeľňou s hydromasážnou vaňou a luxusným nábytkom.

Spolu s bytom sa predáva aj spoluvlastnícky podiel na záhrade vo dvore, na pozemku pod bytovým domom a na podkroví s potenciálnou možnosťou prístavby nových bytov.

Byt je kúpou voľný.

Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121