Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juliana Hudáková
info@trhbyvania.sk
0904222921

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 3 IZ. BYT BRATISLAVA RUŽINOV KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA 67 m2

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Babuškova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
67 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
21.11.2023
Aktualizované
15.06.2024
Juliana Hudáková TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku vo vyhľadávanej lokalite – moderný a plne zariadený byt, pripravený na okamžité nasťahovanie. Hľadáte priestor na bývanie, ktorý vám ponúka nielen pohodlie a útulnosť, ale aj výhody prízemného umiestnenia a pridaných hodnôt ako samostatná komora a pivnica? Nechajte sa zlákať týmto krásnym 3-izbovým bytom s praktickou dispozíciou a vynikajúcou lokalitou. Byt sa nachádza v obľúbenej a dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite, ktorá ponúka výbornú občiansku vybavenosť – školy, škôlky, obchody, reštaurácie, ako aj rýchly prístup k MHD a hlavným dopravným tepnám. Daný byt je situovaný na prízemí bytového domu a jeho súčasťou sú tri samostatné obytné miestnosti, ktoré sú ideálne pre rodinu alebo páry hľadajúce dostatok priestoru pre život. Byt ponúka dostatok priestoru pre pohodlné bývanie a relaxáciu. Celková úžitková plocha 67,23 m2 vrátane príslušenstva je optimálne rozvrhnutá tak, aby každý člen domácnosti našiel svoje vlastné miesto. Útulná a plne funkčná kuchyňa je srdcom bytu a poskytuje dostatok miesta pre prípravu vašich obľúbených jedál. Kúpeľňa a WC sú navrhnuté s dôrazom na funkčnosť a pohodlie. Predsieň poskytuje pohodlný prechod medzi izbami a slúži ako príjemný priestor na privítanie vašich hostí. K bytu prináleží aj komora s rozlohou 1,25 m², nachádzajúca sa pri hlavnom vstupe, ktorá je ideálna na skladovanie potravín alebo iných potrieb. Ďalej vám bude k dispozícii priestranná pivnica o výmere 1,15 m², vhodná na uskladnenie sezónnych vecí alebo ako ďalší úložný priestor. Byt je po kompletnej rekonštrukcii a momentálne prenajatý. Cena prenájmu je 950 eur/mes. vrátane energií. Daný byt je vhodný aj ako investícia. Nečakajte a zabezpečte si prehliadku tejto výnimočnej nehnuteľnosti ešte dnes! Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli urobiť ďalší krok k vašemu vysnívanému domovu. mail: gajdos.axc@gmail.com, tel.: 0950 717 999, ENG: 0949 022 022