Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 741 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Pagáčová
pagacova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj Rodinný dom Košecké Podhradie - pozemok 1200 m2

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Košecké Podhradie
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
55 m2
Celková plocha
1200 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
17.09.2021
Aktualizované
18.10.2021
Cena 88 000,00 €
Monika Pagáčová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

179834 V krásnom tichom prostredí obce predáme menší, dvojizbový rodinný dom, čiastočne zrekonštruovaný s podlahovou plochou 55m2, plocha zastavaná 80m2, výmera pozemku 1200m2. Má novú strechu inak je v pôvodnom zachovalom stave. Podlaha: dlážkovina. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Konštrukcia objektu: tehlová. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridplech. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Cena 88 000 €

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle: Monika Pagáčová, 0907 373 255, prípadne na e-mail adrese: pagacova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky