Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 514 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

A2 - R E Z E R V O V A N É

Typ
Predaj
Mesto
Humenné
Ulica
Košická
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
300 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
19.07.2020
Aktualizované
18.12.2021
Cena 1,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - VÝHHRADNE.

Už dlhšie snívate o bývaní v novom, modernom rodinnom dome na peknom slnečnom mieste, kde ranné slnečko vás bude zobúdzať a večer pri poháriku vínka na terase vám slnenčné lúče budú posielať božteky na líce ?

Chcete zabezpečiť vašim detičkám bezpečné šantenie na vlastnej záhrade ?

Chcete moderný a nadčasový interiér?

Chcete sa pýšiť bývaním, ktoré vám žiaden byt nedokáže ponúknuť ?

Chcete, ale sa obávate, že na to nemáte.? My vás presvedčíme o opaku.

Ponúkame vám riešenie: rezervačná záloha len 5.000 eur. Ďalšie financovanie je možné cez HÚ, ktorý vám za výhodných podmienok vybavíme, alebo výmennou za byt s doplatkom na splátky.

Stačí ak zavoláte, dohodnete si osobné stretnutie a pri dobrej kávičke si vyjednáte výhodné podmienky..

NEVÁHAJTE - BÝVAJTE V KRÁSNOM NOVOM DOME V HUMENNOM.

https://slnecnydvor.diamondreality.sk/

Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod. telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom. Som profesionálny realitný maklér. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.