Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 546 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM

Typ
Predaj
Okres
Humenné
Mesto
Hudcovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
800 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
6
Pridané
14.02.2021
Aktualizované
15.02.2021
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. Na krásnom, rovinatom pozemku o veľkosti 800 m2 v dedinke Hudcovce, čaká na nového majiteľa výborný, stále obývaný dvojgeneračný dom o veľkosti cca 260 m2 úžitkovej plochy. V sedemdesiatych rokoch postavený dom bol nedávno čiastočne rekonštruovaný: - nová strecha - plastové okná - nový plynový kotol - kotol na tuhé palivo - nová kúpeľňa - krb v obývačke. Plnohodnotné, trojizbové bývanie na prízemí a poschodí vytvára priestor pre dvojgeneračné bývanie , každé so samostatnou kuchyňou, kúpeľňou, špajzou a vlastným vstupom. Priestranné, slnkom zaliate izby majú možnosť vykurovania plynovým kotlom, alebo kotlom na tuhé palivo, čo značne znižuje mesačné náklady na bývanie. Voda v dome je z obecného vodovodu. Nakoľko v dedine nie je zavedená kanalizácia (plánuje sa) je za domom vlastná žumpa. Dom je perfektne udržiavaný v stave spôsobilom na okamžité bývanie. Priestranný dvor ponúka možnosť príjemného relaxu a bezpečného šantenia detí, nakoľko je celý oplotený. Ak rozmýšľate nad pokojným bývaním na dedine, ale sa obávate nedostatku finančných prostriedkov nezúfajte, vieme vám poradiť a pomôcť ( vybavíme HÚ, alebo zameníme dom za byt) Neváhajte a volajte !!! Prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Som váš maklér, pripravený premeniť sny na skutočnosť - profesionálne, korektne a bezpečne s využitím služieb realitného advokáta, finančného špecialistu, notárskeho úradu a to všetko bez navýšenia ceny.