Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Kanderová
katarina.kanderova@bellavitaslovakia.sk
0903 182 452

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rozostavaný rodinný dom typu Bungalov v obci Horné Saliby

Typ
Predaj
Okres
Galanta
Ulica
Horné Saliby
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Celková plocha
110 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Nedokončený
Pridané
16.06.2022
Aktualizované
20.06.2022
Cena 105 000,00 €
Katarína Kanderová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903 182 452

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária BELLA VITA vám ponúka na predaj rozostavaný 4 izbový rodinný dom typu Bungalov v obci Horné Saliby vrátane kompletnej projektovej dokumentácie.

Rozostavaná stavba stojí na pozemku o celkovej výmere 770 m2.

Obec Horné Saliby je veľmi vyhľadávanou lokalitou s bohatou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do okolitých miest - Galanta, Dunajská streda, Bratislava.