Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 811 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Juraj Illavský
illavsky@loftreal.sk
0908708198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priemyselný park na spracovávanie dreva v lokalite Majdan, pozemok 2,4 ha (do 1h od Bratislavy) - Výnimočná investičná príležitosť

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Ulica
Majdan
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
4616 m2
Celková plocha
24163 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
28.12.2021
Aktualizované
28.12.2021
Cena 0,00 €
Mgr. Juraj Illavský LOFT real s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj Priemyselný park v lokalite Majdan (kataster obce Horné Orešany). Komerčné a prevádzkové priestory sú primárne zamerané na výrobu parkiet, terasových dosiek, reziva, podvalov, čiže na rezanie, sušenie a ďalšie spracovávanie dreva. Celková veľkorysá rozloha pozemku má výmeru 24 163 m2, úžitková plocha predstavuje 4 616 m2.

Súčasťou areálu je hlavný objekt - so skladmi, kanceláriami, obytnými izbami a ďalšími priestormi - s úžitkovou plochou 2443 m2. Ďalej je to výrobná hala, ďalší sklad, zámočnícka dielňa, druhá dielňa, požiarna zbrojnica, nádrže a čerpacia stanica.

Súčasťou predaja je dlhý zoznam špecifických strojov na spracovávanie dreva, ktoré sú prevádzkyschopné. Sú to napr: gáter RZ - 71, dopravníkové pásy, viaceré jednokotúčové aj viackotúčové píly, frézky, brúsky, vŕtačky, odsávacie zariadenia, sušiarne reziva a hranolov, pneumatické a hydraulické lisy, kotle na tuhé palivo (piliny, hobliny, štiepky), nakladač HON 050, vysokozdvižný vozík DESTA (4,5t) a ďalšie stroje a zariadenia. Presný zoznam strojov zašleme na požiadanie, prípadne viac informácii na samotnej obhliadke. Plus k dispozícii sú aj ďalšie stroje, ktoré nie sú namontované.

Areál sa nachádza vo veľmi príjemnom prostredí, obklopený lesmi a je tu aj možnosť prikúpenia a zväčšenia celkového areálu o ďalšie pozemky o rozlohe 2 ha, viac informácii pri osobnej obhliadke.

Dostupnosť: 50 min od Bratislavy, 20 min od Trnavy.

Cena v RK

Obhliadky, či akékoľvek ďaľšie informácie:

Mgr. Juraj Illavský, LOFT real, 0908 708 198
illavsky@loftreal.sk