Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 574 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Milan Polóny
polony@karinpartners.sk
0903 11 22 55

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ: polyfunkčný objekt v obci Šajdíkove Humence

Typ
Predaj
Okres
Senica
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
700 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
28.10.2023
Aktualizované
25.06.2024
Milan Polóny KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 11 22 55

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v obci Šajdíkove Humence, okres Senica.

Areál s dobrou dostupnosťou pre nákladnú dopravu je v súčasnosti v plnej prevádzke s využívaním stolárskej dielne, posilňovne a priestrannej garáže na parkovanie na čistenie interiérov áut.
Dispozičné riešenie areálu:

- posilňovňa o rozlohe 250 m2 pozostáva z troch miestností, toalety, sprchy, bar – súčasťou predaja je aj kompletné vybavenie FIT Clubu
- garáž o rozlohe 95 m2 so sekvenčnou bránou na diaľkové ovládanie má na mieru vyrobený priestor na náradie

- stolárska dielňa o rozlohe 150 m2 má vlastnú kanceláriu, toaletu, vjazd pre vozidlá cez garážovú bránu – v cene je zariadenie

V objekte nachádza priestranná miestnosť v súčasnosti využívaná ako kancelárie/predajňa s kuchynskou linkou, toaletou so sprchovým kútom.

Objekt má vlastnú kotolňu na tuhé palivo a skladový priestor.

Možnosť využitia objektu: výrobný, skladový, prevádzkový

Predmetom predaja je pozemok o výmere 700 m2

Kúpna cena: 360.500,-€ (cena je vrátane provízie RK, vybavenia FIT klubu, stolárskej dielne a komplet zariadenie bytu/kancelárie)