Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Katarína Baluchová
katarina.baluchova@topreality-rs.sk
0918 697 637

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4 izbový veľký rodinný dom bez terasy 139 m2 v štandarde, pozemok 437 m2, Topoľnica nová štvrť 193.000 €

Typ
Predaj
Mesto
Galanta
Ulica
Topoľnica
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
113 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
22.06.2022
Aktualizované
10.05.2023
Ing. Katarína Baluchová TOP REALITY - realitná spoločnosť, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0918 697 637

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom bez terasy v štandarde, bude vymaľovaný, dokončené podlahy, dvere, sanita, kúpeľne.

Novostavba v obci Topoľnica, nová štvrť.
Rodinný dom je prízemný so sedlovou strechou. Dokončenie stavby do štandardu. Na predaj posledný dom bez terasy (na fotke je dom s terasou)

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Úžitková plocha :                                113 m2
Zastavaná plocha :                             139 m2 (šírka 11,4m x 12,20m)
Pozemok:                                          437 m2 (šírka 21m, dĺžka 21m)

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Na ľavej strane od vstupu je technická miestnosť, samostatná toaleta, v strede domu je priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou, špajzou a jedálňou 35 m2.
Na pravej strane vstupnej chodby je nočná časť rodinného domu, ktorú tvoria 3 samostatné priestranné izby, ďalej je tu kúpeľňa s toaletou, s vaňou a sprchovým kútom, umývadlo, chodba s priestorom pre šatník. Z chodby cez sťahovacie schody je prístup do podkrovia, kde je vytvorený vydoskovaný úložný priestor, cca.15 m2. Zateplenie strechy minerálna vata 40 cm, zateplenie podlahy 14 cm.

POPIS MATERIÁLOV: Nosné murivo z tehál hr.300 mm, priečky z tehál, zateplenie polystyrénom hr.150mm, poter cementový, fasáda, strecha väzník, škridlová krytina Terran, omietky sádrové, podlahové teplovodné vykurovanie, tepelné čerpadlo, plastové okná s trojsklom. Predpríprava na klimatizáciu, vonkajšie žalúzie a alarm.

POZEMOK: plocha pozemku je  422 m2, súčasťou pozemku je vodomerná a kanalizačná šachta. Rodinný dom je napojený na IS: voda, elektrina, kanalizácia. Oplotenie z 3 strán.

VÝHODY DOMU:
- novostavba a nová štvrť
- pekný pozemok
- dobré dispozičné riešenie
- veľkosť domu, terasy

OBEC TOPOĽNICA: V obci Topoľnica sa nachádza škôlka, základná škola (slovenská, maďarská 1-4), obchody, Jednota, zrekonštruovaný park s futbalovým ihriskom, tenisovými kurtami, kostoly, obecný úrad, železničná stanica (smer Galanta 5 km, Bratislava 65 km, Šaľa 9 km , Nové Zámky 40 km).
V blízkosti sa nachádza vodná nádrž Kráľová, je rajom pre milovníkov vodných športov. Na svoje si prídu aj korčuliari, či cyklisti. Je tu aj hotel a oddychové centrum Kaskády, ktorý poskytuje relax, možnosť športu – tenis, volejbal, basketbal, futbal. Kúpalisko Galandia v Galante, Vincov les v Sládkovičove, Kúpalisko Diakovce, Horné Saliby. Ranč na striebornom jazere v Galante, Farma Humatina v Kráľovej nad Váhom.Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

CENA DOMU V ŠTANDARDE: 193 000 €
Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme ZADARMO a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.