Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
382 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Elegán v Rezidencii pri Mýte od ateliéru DOBRÝ INTERIÉR

Róbert Rektorovský - 13.04.2017 - 5744
Čo byt, to jedinečný návrh. Čo miestnosť, to kombinácia elegancie a praktickosti. Byty v projekte Rezidencia pri Mýte, o ktorých dizajn sa postaral ateliér DOBRÝ INTERIÉR, sú stelesnením nadčasového bývania so všetkým, čo k útulnému životu v centre Bratislavy patrí.

Dobrí architekti poznajú recept, ako uspokojiť tie najvyššie nároky na bývanie. Pri obhliadke bytov z Rezidencie pri Mýte sme sa presvedčili, že tento obytný komplex prináša úplne nový pohľad na moderný život vo veľkomeste. Atmosféra bytov nás chytila za srdce a jeden z nich, navrhnutý ateliérom DOBRÝ INTERIÉR,  by sme v prípade kúpy bytu brali bez váhania.

Obývačka – jednoduchosť priniesla výsledky

V dobe konzumu a materiálnych pretekov túžime po pokoji a harmónii. Aj preto oceňujeme zámer architektov vsadiť na jednoduchosť farieb a tvarov.

Príjemná atmosféra vyplývajúca z nežných odtieňov bielej, sivej a hnedej mení obývačku na súkromné hniezdočko. Minimalistický koncept návrhu sa navyše stará o prevzdušnenie izby.

Kuchyňa – trendové spojenie priestoru

 

Zámer zariadiť byt v duchu priestrannosti je cítiť aj v kuchyni, ktorá sa otvoreným priestorom prepája s obývačkou. Okrem aktuálneho dizajnérskeho trendu tak plní aj praktickú funkciu.

Efektívne vyzdvihnutie priestrannosti naberá na váhe pri umiestnení „jedálne.“ Aj pre ňu sa našlo miesto v otvorenej obývačke, konkrétne v časti, kde preniká dostatok denného svetla.

Chodba – elegantný koridor v znamení bielej

 

Dlhá úzka chodba je tradičným prvkom moderných mestských bytov. V tomto prípade ju opticky zväčšuje nadvláda bielej a strategicky umiestnených LED svietidiel.

Spálňa – oddych v kráľovskej komnate

Elegancia nosí vkusné a citlivé farby, čo sa v prípade zladenia spálne podarilo splniť. Priestor je opäť sprevádzaný dominanciou bielej, ktorú jemne dopĺňa štýlová hnedá podlaha.

Minimalistický štýl je naďalej zachovaný, čo podčiarkuje výber správnych doplnkov. Tie sa prelínajú s denným svetlom, ktoré vďaka susediacemu balkónu podporuje zdravú atmosféru.

Balkón – prepracovaný kreatívny návrh 

 

Ani priestoru balkónu neostal bez myšlienky spojiť jednoduchú tvorivosť s eleganciou na moderný spôsob. Jeho prevedenie zaručí dokonalý komfort, ktorý sa dá užívať po celé leto.

Kúpeľňa – žiarivý pôvab v bielo-sivom zladení

 

Zariadenie kúpeľne vyzdvihuje jej pôvab, vďaka ktorému vynikne každý z moderných doplnkov. Tie sa nesú v žiarivo bielom prevedení ladiacimi s okolitými sivými stenami.

Kto miluje minimalistický štýl v jednoduchom prevedení, no nepohrdne trochou luxusu, byt od ateliéru DOBRÝ INTERIÉR je pre neho správnou inšpiráciou. Ich návrh opäť ukázal, čo dokáže autentický prístup k dizajnu. Výsledkom je útulné sídlo pre všetky vekové kategórie hľadajúce moderné bývanie v lukratívnom centre Bratislavy.

Čítajte tiež:

Vkusné bývanie v komplexe Slnečnice od ateliéru DOBRÝ INTERIÉR

Výnimočný byt z Nitry od ateliéru DOBRÝ INTERIÉR