Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 158 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Vkusné bývanie v komplexe Slnečnice od ateliéru DOBRÝ INTERIÉR

Róbert Rektorovský - 14.03.2017 - 5330
Pôvabné línie, nadčasový dizajn a premyslené dispozičné riešenie. Nové byty v komplexe Slnečnice navrhnuté ateliérom DOBRÝ INTERIÉR sú ozdobou petržalského realitného trhu, takže ak hľadáš vkusné bývanie s dostatkom priestoru, si na správnej adrese.

Nájsť veľký priestranný byt, ktorý by zároveň ponúkol vkusný dizajn a maximálne pohodlie, dnes nie je až taký problém. Napriek tomu je pre málo z nich typický nadštandard, ktorý nám ponúkne najvyššiu kvalitu bývania. To však neplatí pre 4-izbové byty z petržalského projektu Slnečnice, o ktorých dokonalý vzhľad a funkčnú stránku sa postaral DOBRÝ INTERIÉR.

Obývačka – nežný kontrast pod nadvládou snehovo bielej

Centrom dennej zóny každého bytu je obývačka plniaca viac funkcií naraz a preto je dôležité správne zladenie farieb a materiálov. V tomto prípade sa o útulné prostredie postará snehovo biela farba tiahnuca sa celým priestorom, pričom nežne ju dopĺňajú hnedé prvky. Priestor je dostatočne prevzdušnený a vďaka správnemu zladeniu pôsobí opticky ešte viac priestranne. 


TIP redakcie: Netradičné liečivé bylinky na kuchynské okno, nenáročné na starostlivosť

Kuchyňa – komfort postavený na minimalizme

Otvorené kuchyne spojené s obývačkou sú dnes v móde a pri návrhu tohto bytu sa takýto model hodil do konceptu ako uliaty. Snahu spojiť obe miestnosti vyzdvihuje televízna stena nad zemou, ktorá zasahuje až do priestoru kuchyne, čím jej dodáva lepší pocit prevzdušnenia. Príjemne pôsobí aj zladenie jemnej plávajúcej podlahy s vkusným bielo-hnedým nábytkom.

 

Detská izba – citlivý prístup k zariadeniu hniezda

Kontrast žiarivej bielej a útulnej hnedej cítiť aj v detskej izbe, ktorú navrhli tak, aby pôsobila čisto a priestranne. Nakoľko majitelia vyžadovali výmenu tejto izby so spálňou, architekti sa v snahe splniť vyššie nároky museli pohrať s úložným priestorom a umiestnením nábytku.

Spálňa – Maximálne pohodlie v znamení elegancie

Spomínaná výmena izieb vyžadovala špeciálny prístup aj pri návrhu spálne. Opäť bolo nutné dať pozor na úložný priestor, ktorého riešenie má poskytnúť majiteľom viac priestoru. Dôraz sa priložil aj na eleganciu, o ktorú sa postarala veľká zrkadlová skriňa a tapety s nerušivými motívmi oživujúcimi biele steny.


Prečítajte si tiež:

10 obývačiek, do ktorých sa zamilujete

Detská izba snov pre vašich najmenších

Chodba - úzky priestor rozšírili biele steny 

Dominanciu žiarivej bielej cítiť aj na každom milimetri chodby, vďaka čomu opticky vytvára dojem širšej miestnosti. O atmosféru sa starajú aj šikovné miniatúrne LED svetlá umiestnené na bielom strope, ktorý je v ideálnej výške, pričom takisto podporuje rozšírenie priestoru.

Šatník – účelové využitie 4.izby

Návrh tohto bytu búra mýtus, že 4-izbové byty sú zbytočne veľké a jedna z miestností nemá zmysluplné využitie. Architekti totiž našli spôsob ako z nej spraviť plnohodnotnú izbu a pri snahe myslieť na budúcich majiteľov ju premenili na rozsiahly a precízne usporiadaný šatník.

Kúpeľňa – luxusná oáza pokoja

Typické bielo-hnedé prevedenie charakterizuje celý byt, no za dverami kúpeľne mení podobu. Steny zdobí atraktívny obklad v štýle kamenného prevedenia dopĺňaného hnedými skrinkami. Miestnosť sa tak stáva luxusnou oázou pokoja, kde si majitelia napriek menšej ploche dokážu užívať skutočný relax.

Realitný trh v Bratislave má stále vyššiu úroveň, čo potvrdzuje aj prevedenie nových bytov.  Medzi najlepšie patria takisto Slnečnice, ku ktorých realizácii prispel aj DOBRÝ INTERIÉR. Výsledkom ich práce je vkusné bývanie plné nápaditosti a praktických riešení, takže byť na mieste kupujúcich, neváhame ani sekundu.