Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 696 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj nehnuteľnosť s veľkým pozemkom, Dolné Lovčice.

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Ulica
Lovčice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
1329 m2
Celková plocha
1329 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
22.06.2022
Aktualizované
06.10.2022
Cena 189 000,00 €
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj nehnuteľnosť v Dolných Lovčiciach, pri Trnave. Rozloha pozemku: 1329 m2. Budova rozdelená na Pohostinstvo a Potraviny. Za budovou voľný pozemok, momentálne v prenajme na uskladnenie tovaru (možnosť prenájom zrušiť). Veľmi pekný široký pozemok, po oboch stranách budovy príjazdové cesty na zásobovanie. Pohostinstvo aj Potraviny sú v prevádzke. Pohostinstvo má 149 m2 a potraviny 118 m2. Potraviny sú plne vybavené, vytríny, klimatizácie, alarm, sklad kancelária, sociálne zariadenie. Pohostinstvo má všetko potrebné vybavenie. Pohostinstvo a koniec pozemku sú v prenájme - pravidelný nájom. Potraviny si prevádzkuje majiteľ, a sú súčasťou predaja. Tovar nie je súčasťou predaja, iba po dohode.
Cena nehnuteľnosti je 189 000 EUR. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264