Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 996 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj nehnuteľnosť s veľkým pozemkom, Dolné Lovčice.

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Ulica
Lovčice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
1329 m2
Celková plocha
1329 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
22.06.2022
Aktualizované
03.03.2023
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj nehnuteľnosť v Dolných Lovčiciach, pri Trnave. Rozloha pozemku: 1329 m2. Budova rozdelená na Pohostinstvo a Potraviny. Za budovou voľný pozemok, momentálne v prenajme na uskladnenie tovaru (možnosť prenájom zrušiť). Veľmi pekný široký pozemok, po oboch stranách budovy príjazdové cesty na zásobovanie. Pohostinstvo aj Potraviny sú v prevádzke. Pohostinstvo má 149 m2 a potraviny 118 m2. Potraviny sú plne vybavené, vytríny, klimatizácie, alarm, sklad kancelária, sociálne zariadenie. Pohostinstvo má všetko potrebné vybavenie. Pohostinstvo a koniec pozemku sú v prenájme - pravidelný nájom. Potraviny si prevádzkuje majiteľ, a sú súčasťou predaja. Tovar nie je súčasťou predaja, iba po dohode.
Cena nehnuteľnosti je 189 000 EUR. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264