Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 156 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Karin Zápalová, RSc.
zapalova@karinpartners.sk
0918 971 554

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervovaný !!! NA PREDAJ 2 IZB. BYT S LOGGIOU VO VYHĽADÁVANEJ ČASTI BRATISLAVY – RUŽINOV, POLÁRNA ULICA

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Polárna
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
43 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
20.10.2021
Aktualizované
25.11.2021
Cena 0,00 €
Mgr. Karin Zápalová, RSc. KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0918 971 554

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÝ!!!Ponúkame Vám na predaj 2 izb. byt o výmere 43, 44 m2 + loggia  4,5 m2 vrátane pivnice o výmere 1,26 m2.

Byt sa nachádza na 5.p./6 s novým výťahom. Byt je v slušnom  stave – rekonštrukcia v  r. 2005 - elektrina, kuchyňa, dlažby.

V byte sú zachovalé pôvodné drevené parkety. Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba, obývačka s loggiou, kuchyňa, spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné wc.

Bytový dom sa nachádza vo výbornej časti Ružinova, v blízkosti parky, škola, športoviská, služby a obchody Lidl, Billa. Dostupnosť MHD – električka, autobus. Bezproblémové parkovanie na veľkom parkovisku v blízkosti bytového domu.

Bytový dom je zateplený, nové vstupné dvere, schránky, nový bezbariérový  výťah, stúpačky v dome sú vymenené.Kontakt k obhliadke:

Mgr. Karin Zápalová, RSc.

0918 971 554

zapalova@karinpartners.sk