Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 344 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 2i bytu v Ružinove na ulici Trnavská cesta

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Trnavská cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
57 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
16.09.2020
Aktualizované
16.09.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Ružinove na ulici Trnavská cesta. Byt má výmeru 55,43m2 + balkón cca 1,80m2 a pivnica 2,33m2 a nachádza sa na prvom poschodí zatepleného a zrekonštruovaného bytového domu. Byt je v pôvodnom stave s novými plastovými oknami, dverami na balkón a novými vstupnými bezpečnostnými dverami. V izbách a na chodbe sú pôvodné parkety, v kuchyni je PVC a v kupelni a WC je dlažba.

Náklady na bývanie cca 120,-EUR + elektrina a plyn.

V okolí domu je výborná občianska vybavenosť: zastávky MHD, zimný štadión, fotbalový štadión, oproti domu športová hala na Pasienkoch, poliklinika, školy, plaváreň, kúpalisko Tehelné pole, rýchle napojenie na diaľničný obchvat, potraviny, pošta a pod.

Cena: 150 000,-EUR + provízia

Kontakt: JUDr. Marcel Korec korec@karinpartners.sk 0908 763 329